logo Schneeberger

Schneeberger lineární technika - vysoká přesnost, inovace a spolehlivost.

Díky technickým znalostem, mnohaletými zkušenostmi a neustálemu vývoji jsou naše produkty vždy o krok napřed. 

V obou svých hlavních výrobních závodech v Německu a ve Švýcarsku, se Schneeberger zaměřuje na investice do trvalého zlepšování kvality všech svých produktů.

MONORAIL BM

Lineární vedení MONORAIL je zákazníky oceňované kvůli nejlepším provozním vlastnostem, vysoké únosnosti a vysoké tuhosti. MONORAIL nabízíme ve dvou základních provedeních:

BM - vedení s  kuličkami, nejširší použítí pro různé průmyslové aplikace. Toto robustní a úsporné lineární vedení splňuje vysoké nároky na rychlost a nabízí přesnost, spolehlivost a stálé provozní vlastnosti

MR - vedení s válečky, pro nejnáročnější aplikace s ohledem na vysokou tuhost, výbornou dynamickou a statickou únosnost

Miniaturní variantu MINIRAIL nabízíme v osmi velikostech a v různých velikostech vozíků a to včetně varianty MINISCALE s integrovaným odměřováním. Řadu MINI-X završuje miniaturní vedení s klecí MINISLIDE - vše co potřebujete pro nejnáročnější aplikace. 

Lineární ložisko R


Lineární ložiska R, RNG, N/O najdou uplatnění v aplikacích, kde požadujete extrémně vysokou přesnost a nízké tření při pohybu. Lineární ložiska jsou ve variantě jak s kuličkovou klecí tak s válečkovou klecí a také s jehlovou klecí.

 

Stolek NKL

Kompletní jednoosé stolky a miniaturní stolky osazené lineárními ložisky jsou vyráběné v různých velikostech a provedních. Jsou připravené k rychlému nasazení pro řadu vašich aplikací s nároky na malé rozměry, velké zrychlení a přesnost.Ozubené hřebeny nabízíme ve všech průřezech až do modulu 16 s roztečí metrickou nebo modulovou a s šikmým (spirálovým) nebo přímým ozubením. Jsou v mnoha aplikacích používané jako ekonomický pohonový prvek a to zejména u dlouhých pojezdů.  

Válcované kuličkové šrouby STEINMEYER nabízejí cenovou alternativu broušeným kuličkovým šroubům. Díky vysoké statické a dynamické únosnosti a velkému otáčkovému faktoru najdou uplatnění v řadě aplikací. Zajistíme Vám kvalitní a přesné opracování konců kuličkových šroubů dle zákaznického výkresu.

 

INOMECH s.r.o.
Martina Koláře 2118
390 02 Tábor
tel : +420 725 872 201
e-mail: inomech@inomech.com